Ödeme Yapan Güvenilir Bitcoin Faucet Siteleri [2019]

En güvenilir ödeme yapan ücretsiz Bitcoin kazandıran Faucet (Musluk) sitelerinden biri olmakla birlikte her saat başı 0.00000058 BTC ile 0.05816557 BTC arası kazandırmaktadır. Tek yapmanız gereken girip parayı hesabınıza çekmek.

2- FreeDoge.co.in (Üye Ol ve 78.068.56 Doge Kazan)
Ücretsiz Dogecoin (Doge) kazandıran faucet siteler arasından en popüler olanıdır. Saatlik 0.26 Doge ile 78.068.56 Doge kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken giriş yapıp kazandığınız Dogecoinleri cüzdanınıza çekmek.

3- Moonliteco.in (Üye Ol)
Anında üye olup kazandığınız Litecoin ktipro paranızı 5 dakikada bir Coinpot.co hesabınıza çekebilirsiniz. Ödemenin 10 saniye içerisinde coinpot hesabınıza geçmektedir. Ve avantajlarından bir diğer yanı da 5 dakikada tekrar kazanma fırsatınızın olması. Coinpot’a kayıt olduğunuz mail adresi ile kaydolun ödemeler mail üzerinden coinpot hesabınıza geçecektir!

4- Moondogo.co.in (Üye Ol)
Hemen 1 dakikada üye Coinpot.co üye olduğunuz e posta adresinizle oturum açarak 5 dakikada bir 0.10 Dogecoin hesabınıza çekim yapabiliyorsunuz. Ve içerisinde farklı kazanma yöntemleri de mevcut.

5- Bonusbitcoin.co (Üye Ol)
Coinpot hesabınızdaki aynı email ile kayıt olun çünkü ödemeler anında o mail üzerinden yapılacaktır ! Her 15 dakikada bir size bonus Bitcoin ödemesi yapar ve çekim talep ettiğinizde anında Coinpot.co hesabınıza kripto para geçmiş olur. Bence en çok kazandıran musluk sitelerinden birisi olabilir. Çünkü ben aktif olarak kullanmaktayım.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir